Medale i grawertony w bibliotece

Ogólne 17.08.2020

Przypominamy, iż w holu biblioteki nadal oglądać można wystawę pn. "Medale i grawertony ze zbiorów Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie" oraz medale ze zbiorów Stanisława Goclika - nauczyciela, społecznika i sportowca.

Na wystawie obejrzeć można m.in. taki oto piękny medal z wizerunkiem żnińskiego artysty Tadeusza Małachowskiego, podarowany bibliotece przez Żnińskie Towarzystwo Kultury z okazji 50-lecia działalności książnicy. ZAPRASZAMY.

Na wystawie obejrzeć można m.in. taki oto piękny medal z wizerunkiem żnińskiego artysty Tadeusza Małachowskiego, podarowany bibliotece przez Żnińskie Towarzystwo Kultury z okazji 50-lecia działalności książnicy. ZAPRASZAMY!

Brak dostępnego opisu zdjęcia.