Nasze koleżanki przeszły na zasłużoną emeryturę

Ogólne 29.07.2020

Z dniem 28 lipca 2020 r. na zasłużoną emeryturę odeszły pracowniczki naszej książnicy – Halina Jarzembowska i Alicja Marszałek.

Więcej zdjęć w naszej galerii i na facebooku biblioteki.

Pani Halina Jarzembowska swoją zawodową karierę rozpoczęła 16 września 1975 r. w naszej bibliotece i poświęciła jej ponad 44 lata swego życia. Zaczynała jako pracownik wypożyczalni, następnie była kierownikiem filii bibliotecznej, pracownikiem Działu Gromadzenia i Opracowania, by ostatecznie serce oddać Wypożyczalni dla Dorosłych, gdzie codziennie spotykała się z naszymi drogimi czytelnikami oraz prowadziła Dyskusyjny Klub Książki.

Z kolei Alicja Marszałek swoją zawodową karierę w naszej książnicy rozpoczęła 1 sierpnia 1989 r. i związała się z nią na ponad 31 lat. Początkowo pełniła funkcję kierownika Filii bibliotecznej w Brzyskorzystewku, a po reorganizacji książnicy do momentu przejścia na emeryturę  prowadziła tę filię na stanowisku młodszego bibliotekarza.

W związku z przejściem obu Pań na emeryturę i zakończeniem pracy zawodowej  w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie Dyrektor Beata Czaczyk oraz pracownicy książnicy serdecznie dziękują za poświęcenie i oddanie, lojalność oraz trud włożony w pracę, za wszystkie cenne wartości, którymi nasze koleżanki obdarzyły lokalną społeczność. Dziękujemy za współpracę i życzymy dużo zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym, jak również spełnienia powziętych planów i zamierzeń oraz wiele zadowolenia płynącego z poczucia dobrze wypełnionej pracy.