"Pałuckie szepty" z biblioteką

Ogólne 20.04.2020

Koronawirus bibliotekarzy nie pokona. Bo kto jak nie my;-) Mimo że jeszcze z Czytelnikami nie możemy się spotkać w Książnicy, to cały czas działamy i na Was czekamy. Miło nam więc Państwa poinformować, że ukazał się kolejny tomik wierszy pracowniczki naszej biblioteki Barbary Filipiak, poświęcony przepięknej krainie - Pałukom oraz ludziom z nimi związanymi.

Jak mówi autorka, 20 lat jej drogi twórczej, która mija w maju 2020 roku, nie mogła się więc odbyć bez akcentu pałuckiego. Stąd taki, a nie inny tomik wierszy. Mamy nadzieję, że się Państwu spodoba.
"Pałuckie szepty. Z przeszłości w przyszłość" wydany został w ramach otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych w 2020 roku, ogłoszonego przez Starostwo Powiatowe w Żninie. Partnerami przedsięwzięcia są: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-VAX Wacław Górny Sp. J., Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PRZYJAŹŃ w Biskupinie oraz Serwis Komputerowy Karol Orzechowski.
Wydawcami tomiku są: Żninie Towarzystwo Kultury oraz Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie.
Mamy nadzieję, że już niedługo będziemy mogli się z Państwem zobaczyć na spotkaniu promującym "Pałuckie szepty" i podarować Wam najnowszy tomik autorki. Tymczasem DO ZOBACZENIA.

 

SFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW POWIATU ŻNIŃSKIEGO W RAMACH REALIZACJI ZADANIA PUBLICZNEGO PN. WYDANIE PUBLIKACJI KSIĄŻKOWEJ (WIERSZEM)  PT. "PAŁUCKIE SZEPTY. Z PRZESZŁOŚCIĄ W PRZYSZŁOŚĆ".

PARTNERZY:

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTER-VAX Wacław Górny Sp. J.

Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna PRZYJAŹŃ w Biskupinie

Serwis Komputerowy Karol Orzechowski