Podróż Koleją Transsyberyjską

Ogólne 19.02.2021

Już jutro 0 18.00 zapraszamy naszych użytkowników na wyprawę podróżniczą Koleją Transsyberyjską, a jej organizatorem jest Wostok Podróże.

Kolej Transsyberyjska - marzenie każdego miłośnika podróży i pasjonata wschodnich klimatów. Od ponad 100 lat stanowi swoisty "kręgosłup" Rosji spajając jej azjatycką i europejską część.
Zapraszam na przejazd 9288 kilometrów z Moskwy do Władywostoku. Opowiem o historii powstania Kolei Transsyberyjskiej i o współczesnych realiach podróży. Oczywiście nie będzie to tylko podróż pociągiem z punktu startu do mety. Po drodze będziemy zatrzymywać się i zwiedzać wiele interesujących rosyjskich miast - m.in. Krasnojarsk, Irkuck, Ułan-Ude czy Władywostok. Na naszej trasie znajdzie się naturalnie również "perła Syberii", czyli Jezioro Bajkał.

"Spotkanie potrwa około półtorej godziny i będzie transmitowane na fanpage'u https://www.facebook.com/wostokpodroze. By uczestniczyć w prelekcji po prostu odwiedź fanpage Wostok Podróże (www.facebook.com/wostokpodroze) - transmisja będzie widoczna w pierwszym poście" - czytamy na stronie Facebooka biblioteki.