27 kwietnia 2024 Rodzinne Czytanie w Gorzycach

Rodzinne Czytanie w Gorzycach

25 kwietnia 2024 r. Filia Biblioteczna w Gorzycach znów połączyła pokolenia poprzez cykliczną  akcję czytelniczą  pn. „Gorzyce Czytają”, czyli „Rodzinne Czytanie”.

Również i tym razem na naszym spotkaniu pojawili się nowi sympatycy książek, których serdecznie przywitaliśmy.

Tradycyjnie już  odbyła się prezentacja wartościowych nowości książkowych, zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Polecane książki bardzo się spodobały zarówno dzieciom jak i dorosłym uczestnikom spotkania i szybko zostały wypożyczone.

Wspaniali  fani książek z radością i  przyjemnością czytali  wybrane przez siebie książeczki.

Serdecznie dziękujemy za tak liczne przybycie do biblioteki i wspólną integrację poprzez czytanie.

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu.