Rozstrzygnięcie konkursów wakacyjnych

Ogólne 30.09.2019

20 września 2019 r. zostały rozstrzygnięte dwa powiatowe konkursy wakacyjne: "Konkurs na najfajniejszą kartkę z pozdrowieniami z wakacji" oraz "Konkurs na zdjęcie z wakacji z Biblioteką (w Polsce lub poza jej granicami) w tle". Z kolei 26 września  rozstrzygnięto konkurs "Malowane wakacje".

Do biblioteki wpłynęły dwie prace, w związku z czym Komisja Konkursowa postanowiła przyznać dwa wyróżnienia, które otrzymali: Zosia Nowaczyk za udział w "Konkursie na zdjęcie z wakacji z Biblioteką (w Polsce lub poza jej granicami) w tle" oraz Bartosz Wiewióra za udział w "Konkursie na najfajniejszą kartkę z pozdrowieniami z wakacji".

26 września 2019 r. natomiast rozstrzygnięty został konkurs "Malowane wakacje", ogłoszony dla uczestników ogólnopolskiej akcji "Malowane wakacje", w której udział wzięła nasza biblioteka. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola U BOBA dostarczyły dwie prace na temat bezpiecznych wakacji. Komisja konkursowa w składzie: Karol Osiński (p.o. dyrektora biblioteki) oraz Beata Garbacz (pracownik Oddziału dla Dzieci) przyznała I miejsce przedszkolakom z Niepublicznego Przedszkola U BOBA.

Uczestnicy konkursów wakacyjnych otrzymali upominki.