18 kwietnia 2024 Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Jak wiecie żnińska biblioteka nie po raz pierwszy organizuje wydarzenia związane z uniwersum Star Wars. Były wystawy, konkursy, a w 2022 roku oraz 2023 wspaniała impreza, w której licznie uczestniczyli członkowie gwiezdnowojennych grup kostiumowych.
Również i tym razem, 20 kwietnia 2024 r. na Star Wars Day w Żninie nie mogło nas zabraknąć.
Stałym punktem programu, czynnym przez cały czas trwania wydarzenia, będzie nasz biblioteczny "punkt dowodzenia", który będzie obejmował:
-"Gwiezdnowojenną Czytelnię" - znajdziecie tutaj miejsce na przeczytanie czy przejrzenie książek i komiksów, które znajdują się w zbiorach żnińskiej biblioteki;
- "starłorsowe" gry planszowe i karciane, w które będzie można zagrać wraz z rodziną czy przyjaciółmi - również pochodzące z naszych zbiorów;
- kolorowanki i łamigłówki z uniwersum Gwiezdnych Wojen.
Zapraszamy więc małych i tych nieco starszych fanów Gwiezdnych Wojen wraz z Powiat Żniński oraz Cukrownia Żnin na MEGA imprezę Star Wars Day w Żninie
W programie mnóstwo atrakcji, o których możecie przeczytać tutaj:
Niech Moc będzie z Wami! Widzimy się 20 kwietnia na terenie Cukrowni Żnin!

Star Wars Day 2023 r. Star Wars Day 2023 r.