Kalendarium wydarzeń na kwiecień 2024

Dodano 25 kwietnia 2024
Gorzyce czytają

"Liski" w Bibliotece

23 kwietnia wraz z dziećmi z Przedszkola u Boba świętowaliśmy Dzień Ziemi i Światowy Dzień Książki.

Spotkanie z Tomaszem Kardasiem

Spotkanie z Tomaszem Kardasiem

W zamku Wartburg z Klubem Podróżnika

22 kwietnia 2024 r. gościem klubu Podróżnika był Michał Werkowski, który zabrał wszystkich w podróż pt. „W zamku Wartburg na stromym urwisku (Te niemieckie przełęcze i szczyty)…”. Była to wędrówka śladami Marcina Lutra, ale również i Johanna Wolfganga von Goethego, Johanna Sebastiana Bacha i  Friedricha Schillera.

W zamku Wartburg z Klubem Podróżnika

Kolejni laureaci w Filii bibliotecznej w Gorzycach

W Filii Bibliotecznej w Gorzycach, rodzeństwo Helenka i Stanisław Bocian, zostali laureatami programu czytelniczego "Mała książka - wielki człowiek" i w towarzystwie siostrzyczki Marianki odebrali dyplomy oraz upominki. Serdeczne gratulacje! ❤️

Kolejni laureaci w Filii bibliotecznej w Gorzycach