Spotkanie ze Stanisławem Kaszyńskim

9 stycznia 2024 r. w naszej książnicy odbyło się spotkanie ze Stanisławem Kaszyńskim - autorem książek, wykładowcą akademickim, publicystą, kulturoznawcą i podróżnikiem. Był długoletnim pracownikiem Gazety Pomorskiej (1958-2020). Autor referatów na konferencjach krajowych i zagranicznych oraz prawie 20 książek.

Dodano 10 stycznia 2024

Dodano 09 stycznia 2024

Konkurs dla dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

Zapraszamy do udziału, naprawdę warto!

Dodano 05 stycznia 2024
Konkurs dla dzieci z okazji Dnia Babci i Dziadka

UWAGA!

W poniedziałek 8 stycznia Biblioteka będzie nieczynna!

Dodano 05 stycznia 2024
UWAGA!