Życie w sąsiedztwie wilków

17 kwietnia 2024 r. odbyło się spotkanie pt. „Życie w sąsiedztwie wilków”, a jego gośćmi były panie ze Stowarzyszenia Z Szarym za Płotem - Eliza Gerke i Anna Mikulska.

Życie w sąsiedztwie wilków

Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie jednym z organizatorów Star Wars Day w Żninie!

Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Lekcja biblioteczna z IIc

12 kwietnia w naszej bibliotece odbyła się lekcja biblioteczna, w której uczestniczyły dzieci z klasy IIc ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Żninie.

Lekcja biblioteczna z IIc

Wyniki konkursu „Mangowa wiosna”

Dodano 18 kwietnia 2024
Wyniki konkursu „Mangowa wiosna”

Spotkanie z wilkami

Dodano 17 kwietnia 2024
Spotkanie z wilkami

WĄŻ DUDUŚ GOŚCIEM BIBLIOTECZNEGO SPOTKANIA

16 kwietnia 2024 r. odbyło się drugie spotkanie w ramach cyklu edukacyjnego pt. „Co w lesie huczy, a w trawie piszczy”, które w naszej książnicy prowadzi z Anną Sawalą-Smoter.

Dodano 16 kwietnia 2024
WĄŻ DUDUŚ GOŚCIEM BIBLIOTECZNEGO SPOTKANIA