Warsztaty ręcznego wykonywania lizaków

22 lutego (czwartek) w naszej bibliotece odbyły się warsztaty ręcznego wykonywania lizaków.

Dodano 28 lutego 2024
Warsztaty ręcznego wykonywania lizaków

Kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai

23 lutego 2024 r. w Filii bibliotecznej w Gorzycach odbyło się kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai.

Dodano 28 lutego 2024
Kolejne spotkanie z japońskim teatrzykiem kamishibai

Spotkanie autorskie z Michałem Jankowskim

21 lutego w naszej bibliotece gościliśmy Pana Michał Jankowski. Przedstawił on dzieciom swoją ostatnią publikację dla najmłodszych - "Mała ciuchcia. Wielka przygoda Zuzi i Szymka".

Spotkanie autorskie z Michałem Jankowskim

Klub Podróżnika - Antarktyda

Klub Podróżnika - Antarktyda

Gala Czytelnika Roku 2023

Najlepsi czytelnicy naszej Książnicy (z biblioteki głównej i filii bibliotecznych) zostali przez nas nagrodzeni już po raz czwarty na uroczystej Gali Czytelnika Roku 2023, która odbyła się 23 lutego 2024 r.

Gala Czytelnika Roku 2023