22 marca 2023 Biblioteka zaprasza na Star Wars Day

Biblioteka zaprasza na Star Wars Day

Jak wiecie żnińska biblioteka nie po raz pierwszy organizuje wydarzenia związane z uniwersum Star Wars. Były wystawy, konkursy, a w 2022 roku wspaniała impreza, w której licznie uczestniczyli członkowie gwiezdnowojennych grup kostiumowych. Wydarzenie odniosło ogromny sukces i wciąż pojawiają się pytania o kolejną edycję.
Dlatego miło nam ogłosić wspaniałą wiadomość dla małych i tych nieco starszych fanów Gwiezdnych Wojen. Wraz z Powiatem Żnińskim oraz Cukrownią Żnin zapraszamy na MEGA imprezę Star Wars Day w Cukrowni Żnin.

W programie mnóstwo atrakcji:

- prezentacja kostiumów i rekwizytów filmowych
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- ciekawe prelekcje
- strzelnica imperialna
- gry terenowe i planszowe
- Akademia Jedi (miecze świetlne)
- spotkania z grupami kostiumowymi
- wystawa zdjęć Project Stardust

Niech Moc będzie z Wami! Widzimy się 22 kwietnia na terenie Cukrowni Żnin :)

Zapraszamy na Star Wars Day Zapraszamy na Star Wars Day