NASZE PUBLIKACJE

Jędrzej Śniadecki 1768-1838 (Sławni Żninianie. Zeszyt 1)

Broszura poświęcona Jędrzejowi Śniadeckiemu - wybitnemu lekarzowi, chemikowi, biologowi, publicyście. Tekst oraz redakcja Jadwiga Jelinek, opracowanie graficzne Andrzej Bogdański.

Dodano
Jędrzej Śniadecki 1768-1838 (Sławni Żninianie. Zeszyt 1)

Słyszę w kolorach, widzę dźwiękiem

Biografia Tadeusza Małachowskiego. Tekst i redakcja Jadwiga Jelinek, opracowanie graficzne Andrzej Bogdański.

Słyszę w kolorach, widzę dźwiękiem

Krzyccy. Żniński Koncern Prasowy 1920-1950

Publikacja przybliża historię rodziny Krzyckich oraz ich działań i osiągnięć dla Żnina. Tekst oraz redakcja Jadwiga Jelinek, opracowanie graficzne Andrzej Bogdański.

Krzyccy. Żniński Koncern Prasowy 1920-1950

Jan Śniadecki 1756-1830. 250 rocznica urodzin

Publikacja przybliża postać wybitnego uczonego ze Żnina. Książka wydana z okazji 250 rocznicy urodzin Jana Śniadeckiego. Przedmowa i redakcja Jadwiga Jelinek, opracowanie graficzne Andrzej Bogdański.

Jan Śniadecki 1756-1830. 250 rocznica urodzin

Biblioteka Publiczna w Żninie. Zarys historii

Publikacja dotycząca historii Biblioteki w Żninie pod redakcją Jadwigi Jelinek. Opracował graficznie Andrzej Bogdański.

Biblioteka Publiczna w Żninie. Zarys historii

50-lat Biblioteki Miejskiej w Żninie. 1945-1995

Broszura wydana z okazji 50 - lecia istnienia Biblioteki Publicznej w Żninie. Redakcja - Jadwiga Jelinek, zdjęcia - Andrzej Rosiak

50-lat Biblioteki Miejskiej w Żninie. 1945-1995