NASZE PUBLIKACJE

50-lat Biblioteki Miejskiej w Żninie. 1945-1995

Broszura wydana z okazji 50 - lecia istnienia Biblioteki Publicznej w Żninie. Redakcja - Jadwiga Jelinek, zdjęcia - Andrzej Rosiak

Dodano
50-lat Biblioteki Miejskiej w Żninie. 1945-1995

Jędrzej Śniadecki 1768-1838

Broszura zawiera bibliografię dotyczącą Jędrzeja Śniadeckiego. Została wydana z okazji  200 rocznicy urodzin żninianina. Opracowały Janina Konieczyńska oraz Elżbieta Żurawska, wydała Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie.

Dodano
Jędrzej Śniadecki 1768-1838