09 marca 2023 Dzień ze sztuką w bibliotece

Dzień ze sztuką w bibliotece

7 marca w swoich progach gościliśmy przedszkolaki ,,U Boba” z grupy Jeżyki.
Tematem naszego spotkania był ,,Dzień ze sztuką w bibliotece”. Dzieci dowiedziały się, co to jest sztuka? Co się na nią składa? Jakich znamy twórców?
Następnie zadaniem przedszkolaków było z rozsypanych elementów ułożyć znane obrazy najsłynniejszych malarzy. I z tym zadaniem Jeżyki poradziły sobie świetnie.
Punktem kulminacyjnym naszego spotkania była zamiana dzieci w prawdziwych artystów, którzy stanęli przy sztalugach i narysowali swoje dzieła.
Nie zabrakło także słodkiej niespodzianki na pożegnanie.
Dziękujemy przedszkolakom i paniom za mile spędzony czas.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze spotkania.