11 maja 2023 Pierwsze na Pałukach spotkanie z mistrzem powieści kryminalnych było u nas

Pierwsze na Pałukach spotkanie z mistrzem powieści kryminalnych było u nas

Przemysława Piotrowskiego przedstawiać nie trzeba, bo kto czytał "Piętno", "Zarazę", "Sforę" czy "Bagno" do biblioteki przybiegł w podskokach, by spotkać swojego ulubionego autora.

A On... nie musiał ale... chciał przyjechać do Pałuki. I gdzie skierował swoje pierwsze kroki? Oczywiście do naszej BIBLIOTEKI, bo u nas jest naj... naj... naj... najfajniej w MOJEJ TWOJEJ BIBLIOTECE.
Pierwsze w powiecie żnińskim spotkanie z MISTRZEM POWIEŚCI KRYMINALNYCH odbyło się 9 maja 2023 r. o godz. 17.00 w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie. Poprowadziła je pani Anna Jarecka z Radia Żnin FM.
Było przesympatycznie, chwilowo mrocznie ze względu na tematykę książek autora, a być może ze Żnina pan Przemysław Piotrowski zabrał pomysł na kolejny kryminał???
Z pewnością za jakiś czas się o tym być może przekonamy, bo na jego kolejne powieści kryminalne nasi Czytelnicy czekają z niecierpliwością. A już za kilka dni ... LA BESTIA ukaże się w księgarniach. I oczywiście w naszej Bibliotece. Zresztą zobaczcie sami...