26 kwietnia 2023 Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Star Wars Day w Cukrowni Żnin

Żnińska biblioteka nie po raz pierwszy organizuje wydarzenia związane z uniwersum Star Wars. Były wystawy, konkursy, a w 2022 roku wspaniała impreza, w której licznie uczestniczyli członkowie gwiezdnowojennych grup kostiumowych. Wydarzenie odniosło ogromny sukces i wciąż pojawiły się pytania o kolejną edycję.
Dlatego wraz z Powiatem Żnińskim oraz Cukrownią Żnin 22 kwietnia 2023 r. zorganizowaliśmy MEGA imprezę  - Star Wars Day w Cukrowni Żnin!
Dla licznie przybyłych małych i dużych fanów gwiezdnowojennej sagii przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji m.in.:
- prezentację kostiumów i rekwizytów filmowych
- konkursy z atrakcyjnymi nagrodami
- ciekawe prelekcje
- strzelnica imperialną
- gry terenowe i planszowe
- Akademię Jedi (miecze świetlne)
- spotkania z grupami kostiumowymi
- wystawę zdjęć Project Stardust

Było rewelacyjnie i wraz z wszystkimi fanami bawiliśmy się świetnie :)

W galerii możecie obejrzeć fotoralację z wydarzenia. Zdjęcia autorstwa Just Love Fotografia

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym Facebooku - zapraszamy!