UWAGA! Rozpoczynamy zapisy na zajęcia z LEGO robotyki i zdalnego sterowania dla dzieci w wieku 5-8 lat

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom uruchamiamy kolejną sekcję z LEGO robotyki i zdalnego sterowania..

Dodano 13 marca 2023

"Paka na Dzień Kociaka" odebrana!

Wszystkiego najlepszego Panowie!

Wszystkim Panom składamy z całą Biblioteką najserdeczniejsze życzenia oraz zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Wszystkiego najlepszego Panowie!

Warsztaty florystyczne

Warsztaty florystyczne

Książki dla dzieci w języku ukraińskim trafiły do księgozbioru biblioteki

Zbiory naszej książnicy powiększyły się o kolejne publikacje w języku ukraińskim dla najmłodszych, które otrzymaliśmy od Igora Ostaszewskiego ze Lwowa.

Dodano 09 marca 2023
Książki dla dzieci w języku ukraińskim trafiły do księgozbioru biblioteki