Mamy to!

Drodzy Czytelnicy, nasza Biblioteka ponownie otrzymała ‘’Dofinansowanie ze środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji  Narodowego  Programu Rozwoju Czytelnictwa na lata 2021-2025’’

Dodano 29 sierpnia 2023
Mamy to!

Wakacje z Biblioteką

Zapraszamy na wakacje w bibliotece!

Dodano 25 sierpnia 2023
Wakacje z Biblioteką

"Łamiemy głowy" na wakacyjnych zajęciach w Bibliotece

Podczas czwartkowego spotkania pt. ,,Łamiemy głowy”, dzięki kreatywnym zabawom (rozwiązywanie zagadek, krzyżówek i zadań na spostrzegawczość) ćwiczyliśmy nasz mózg!

Dodano 04 sierpnia 2023

Ogłoszenie wyników konkursu "Fantastyczny Żnin"

Ogłaszamy wyniki konkursu pt. "Fantastyczny Żnin" na opowiadanie lub krótką formę komiksową inspirowane przeszłością, teraźniejszością czy przyszłością Żnina.

Dodano 03 sierpnia 2023
Ogłoszenie wyników konkursu