Pierwsze na Pałukach spotkanie z mistrzem powieści kryminalnych było u nas

Przemysława Piotrowskiego przedstawiać nie trzeba, bo kto czytał "Piętno", "Zarazę", "Sforę" czy "Bagno" do biblioteki przybiegł w podskokach, by spotkać swojego ulubionego autora. A On... nie musiał ale... chciał przyjechać do Pałuki. I gdzie skierował swoje pierwsze kroki? Oczywiście do naszej BIBLIOTEKI, bo u nas jest naj... naj... naj... najfajniej w MOJEJ TWOJEJ BIBLIOTECE.

Dodano 11 maja 2023
Pierwsze na Pałukach spotkanie z mistrzem powieści kryminalnych było u nas

UWAGA!

Dodano 09 maja 2023
UWAGA!

Spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim

Na odbywający się w maju Tydzień Bibliotek zaplanowaliśmy dla Państwa ogrom atrakcji.   Jedną nich będzie spotkanie autorskie z Przemysław Piotrowski - pisarz!

Dodano 09 maja 2023
Spotkanie autorskie z Przemysławem Piotrowskim

Walczyli o Puchar Burmistrza Żnina

29 maja 2023 r. w naszej Książnicy odbyły się MISTRZOSTWA PAŁUK O PUCHAR BURMISTRZA ŻNINA    Nagrody zwycięzcom wręczyła Zastępca Burmistrza Żnina Halina Rosiak-Kozłowska.

Dodano 08 maja 2023
Walczyli o Puchar Burmistrza Żnina

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

W dniu jutrzejszym (6.05), w godz. od 9.00 do 13.00 dyżur pełni wypożyczania dla dorosłych. Serdecznie zapraszamy.

Dodano 05 maja 2023
Dyżur wypożyczalni dla dorosłych