Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Biblioterapii odwiedziły nas przedszkolaki z Niepublicznego Przedszkola ,,U Boba” z grupy Jeżyki.

Dodano 14 listopada 2023
Ogólnopolski Dzień Biblioterapii

Animus - serce moje... Zapraszamy!

Dodano 13 listopada 2023
Animus - serce moje... Zapraszamy!

Z wizytą u Jeżyków

9 listopada pani Ewa z Oddziału dla Dzieci gościła w Niepublicznym Przedszkolu ,,U Boba” w grupie Jeżyków.

Dodano 13 listopada 2023
Z wizytą u Jeżyków

Jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika

Zapraszamy na jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika

Dodano 10 listopada 2023
Jubileusz 25-lecia Klubu Podróżnika

Konkurs plastyczny z okazji Dnia Pluszowego Misia

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie – Filia w Brzyskorzystewku ogłasza konkurs plastyczny pt. Pluszowy Miś – przyjaciel mój.

Dodano 07 listopada 2023
Konkurs plastyczny z okazji Dnia Pluszowego Misia