"Porzucona córka" Donatella Di Pietrantonio - 28.06.2023r.

Za nami ostatnie przed wakacjami spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki.

Dodano 30 czerwca 2023

Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 28 czerwca o godzinie 16.00.

Dodano 28 czerwca 2023
Spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki

Spotkanie Klubu Planszówek

Dodano 24 czerwca 2023
Spotkanie Klubu Planszówek

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Dodano 23 czerwca 2023
Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Krasomówcza Miska z biblioteką

Na Festiwalu krasomówczym okraszonym strawą i napitkiem pt. "Krasomówcza Miska" w Dworze Marzeń w Sielcu, który odbył się 17 czerwca 2023 r., nie mogło zabraknąć Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie.

Dodano 20 czerwca 2023
Krasomówcza Miska z biblioteką