Harcerze z Poznania i Kostrzyna odwiedzili Bibliotekę

W tym tygodniu gościmy w naszych progach harcerzy z Poznania i Kostrzyna (z Okręgu Wielkopolskiego ZHR), którzy przyjechali do nas z pola biwakowego nad Jeziorem Chomiąskim.

Dodano 14 lipca 2023
Harcerze z Poznania i Kostrzyna odwiedzili Bibliotekę

Biblioteka po raz kolejny włącza się w akcję charytatywną

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Żninie włączyła się w charytatywną akcję zbierania nakrętek!

Dodano 13 lipca 2023
Biblioteka po raz kolejny  włącza się w akcję charytatywną

Spotkanie ze strażakiem - zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Dzisiaj wyszliśmy w teren i odwiedziliśmy Klub edukacyjny ,,Ognik” w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Żninie.

Dodano 13 lipca 2023
Spotkanie ze strażakiem - zajęcia wakacyjne dla dzieci.

Żnińska biblioteka w TVP3 Bydgoszcz

Na zaproszenie TVP3 Bydgoszcz wzięliśmy udział w programie 3mamylato!

Dodano 12 lipca 2023
Żnińska biblioteka w TVP3 Bydgoszcz

Ryżowe marakasy - zajęcia plastyczne dla dzieci.

Drugie zajęcia wakacyjne za nami! Dzieci wykonały instrumenty muzyczne "ryżowe marakasy".

Dodano 12 lipca 2023
Ryżowe marakasy - zajęcia plastyczne dla dzieci.

Spotkanie z policjantami w ramach zajęć "Bezpieczne wakacje"

Za nami pierwsze zajęcia wakacyjne w bibliotece.

Dodano 07 lipca 2023
Spotkanie z policjantami w ramach zajęć