"Motylki" w bibliotece

17 stycznia gościliśmy w progach naszej biblioteki najmłodszą grupę z przedszkola ,,U Boba” Motylki.

Dodano 17 stycznia 2023

Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci "Barwny karnawał"

Waszym zdaniem będzie wykonanie kolorowej, kreatywnej maski na bal karnawałowy.

Dodano 16 stycznia 2023
Ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci

"Napad na Funk" w zbiorach Biblioteki

Do naszych zbiorów trafił okolicznościowy winyl promujący imprezę "Napad na Funk".

Dodano 12 stycznia 2023

Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Dodano 12 stycznia 2023
Dyżur wypożyczalni dla dorosłych

Zapraszamy na "Popołudnie z grami"

Dodano 11 stycznia 2023
Zapraszamy na

Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka

11 stycznia odwiedziły nas dzieci z przedszkola ,,U Boba” z grup Sówki i Zajączki, które uczestniczyły w warsztatach plastycznych, pt. ,,Zamiast kwiatka na Dzień Babci i Dziadka”.

Dodano 11 stycznia 2023
Zajęcia plastyczne z okazji Dnia Babci i Dziadka