Narodowe Czytanie 2023 - "Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej

9 września w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Żninie odbyła się 12. Edycja Narodowego Czytania. Tym razem przenieśliśmy się do drugiej połowy XIX wieku na Grodzieńszczyznę, nad rzekę Niemen.

Dodano 11 września 2023
Narodowe Czytanie 2023 -

Narodowe Czytanie 2023

Dodano 09 września 2023
Narodowe Czytanie 2023

"Wykropkuj swoje marzenia" - konkurs plastyczny dla dzieci

Kochane dzieci! Dzisiaj obchodzimy Dzień Marzyciela, a 15 września Międzynarodowi Dzień Kropki. Z tej okazji ogłaszamy konkurs plastyczny, pt. ,,Wykropkuj swoje marzenia”.

Dodano 08 września 2023

Zapraszamy na Narodowe Czytanie 2023

9 września 2023 r. o godz. 13.00 zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania 2023.

Dodano 05 września 2023
Zapraszamy na Narodowe Czytanie 2023

Prelekcja i prezentacja broni historycznej oraz współczesnej

1 września 2023r. w naszej Książnicy odbyła się prelekcja i prezentacja broni współczesnej oraz historycznej (m.in. czarnoprochowej)

Dodano 04 września 2023
Prelekcja i prezentacja broni historycznej oraz współczesnej

"II wojna światowa na pierwszych stronach gazet" - wystawa on-line

Zapraszamy do obejrzenia wystawy przygotowanej przez żnińską bibliotekę upamiętniającą 84. rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Dodano 01 września 2023