Klub Podróżnika zaprasza

Klub Podróżnika zaprasza

Gratulacje dla Pani Beaty Czaczyk w związku z powołaniem na kolejną kadencję Dyrektora MiPBP w Żninie

Gratulacje dla Pani Beaty Czaczyk w związku z powołaniem na kolejną kadencję Dyrektora Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie.

Zwiedzanie wystawy i lekcja biblioteczna

Uczniowie 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 1 w Żninie odwiedzili Bibliotekę.

Zwiedzanie wystawy i lekcja biblioteczna

Popołudnie z grami planszowymi - 12.11.2022 r.

Sobotnie spotkanie Klubu Miłośników Planszówek już za nami.

Dodano 12 listopada 2022
Popołudnie z grami planszowymi - 12.11.2022 r.

Spotkanie autorskie z Karolem Soberskim

Gościem Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Żninie był Karol Soberski.

Dodano 10 listopada 2022
Spotkanie autorskie z Karolem Soberskim