Promocja książki "Pałuki w czasach najnowszych"

18 maja 2023 r.  w naszej książnicy odbyło się spotkanie promujące "Pałuki w czasach najnowszych" z cyklu Dzieje Pałuk - tom V, autorstwa prof. dr. hab. Włodzimierza Jastrzębskiego.

Dodano 22 maja 2023
Promocja książki

Pszczółki odwiedziły naszą bibliotekę

We wtorek, 16 maja w naszej bibliotece zawitała grupa "Pszczółki" z Przedszkola Miejskiego nr 2 im. Jana Brzechwy w Żninie.

Dodano 19 maja 2023
Pszczółki odwiedziły naszą bibliotekę

Warsztaty z okazaji Dnia Matki - zapisy!

Zapraszamy Was na warsztaty pt. ,,Bratki i stokrotki, sadzimy kwiatki na dzień matki”.

Dodano 19 maja 2023
Warsztaty z okazaji Dnia Matki - zapisy!

Spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem

12 maja w Szkole Podstawowej nr 1 im. Powstańców Wielkopolskich w Żninie odbyło się spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem - autorem książki pt. ,,W drodze do wolności”.

Dodano 15 maja 2023
Spotkanie autorskie z Kamilem Sobikiem